Kontakt

Kontakt

Właściciel Firmy

Ireneusz Kaczorowski
biuro@stalex.net.pl


Dyrektor Handlowy

Leszek Kaczorowski
tel. 508-325-516
leszek@stalex.net.pl


Kierownik Działu Marketingu

Sebastian Kaczorowski
tel. 509-460-344
sebastian@stalex.net.pl


Dział Handlowy

Karolina Kornaś
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 517-106-438
karolina@stalex.net.pl

Klaudia Rataj
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 516-038-202
klaudia@stalex.net.pl

Magdalena Pawłowska
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 508-325-521
magdalena@stalex.net.pl

Michał Szczerba
Sprzedaż wyrobów hutniczych
tel. 797-841-641
m.szczerba@stalex.net.pl

Mirosława Dzięcielak-Woś
Sprzedaż wyrobów hutniczych
Sprzedaż pokryć dachowych
tel. 500-398-820
mirka@stalex.net.pl


Dział Pokryć Dachowych

Mirosława Dzięcielak-Woś
tel. 500-398-820
mirka@stalex.net.pl


Dział Skupu Surowców Wtórnych

tel.510-826-272
zlom@stalex.net.pl

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Stalex”
Ireneusz Kaczorowski

85 - 453 Bydgoszcz
ul.Podmiejska 4,

tel./fax 52 349-07-02
tel.: 52 370-61-35

NIP 967-015-63-93
REGON 091359718

Godziny otwarcia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Pon-Pt  w godz. 7:00-16:00

Siedziba firmy